Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Web

 15.1.2016 - Opraveno několik chyb na webu

 

12.2.2012 - Tak jsme se tu opět sešli i v dalším roce

Ano je to tak! Náš web skoro přežil své první narozeniny. Skoro proto, protože je ještě náš web neměl. Oslavíme je na tomto webu dne 28.3.2012.  Přesně před rokem to náš web rozjel. Nyní do budoucna Vás na našem webu chceme informovat hlavně o Kabátech, protože dříve jsme Vás informovali více o našem webu než o Kabátech. To byla chyba! Ovšem letos jí napravíme.  Máme v plánu teď  z kraje roku rozjet pokračování velmi úspěnoé soutěže s názvem "Máme rádi zlatý, starý Kabáty II". Nyní to bude druhý díl. Jestli Vás zajímá, jak jsme na tom z fanclubem, tak je to zatím rozpracované, ale hlavně nejisté kdy a co. Hlavně potřebujeme nápady, dobrou zábavu atd... Chtěli bychom Vás poprosit, jestli Vás něco napadá, co by se dalo dát do fanclubu (sekce, soutěž, zábava...), jestli byste nám to nenapsali do diskuze nebo na Facebook popř. Google +.  Protože čím více a lépe nám poradíte, tím dříve budeme z fanclubem hotovi. To je prozatím vše. Co se dále bude dít a chystat, Vás včas budeme informovat.


30.3.2011 Změna! Fanclub pro Vás vytvoříme!

Pokud jste četly předchozí článek, tak jste se mohly dočíst, že návrat fanclubu neplánujeme. Ovšem neplánovaná věc se stala zkutečností! Nyní ale fanclub nebude to, co býval dříve. Dříve jste náš "Minifanclub", mohly vidět jen na našem webu v podsekcích. Nyní bude založen jako náš další druhý web se zajímavostma, ale hlavně se zábavou a soutěžemi. Ostatně jako je to na tomto webu, ale tam budete mít možnost se zaregistrovat a hrát i o super ceny. Nevime sice, kdy fanclub odstartuje, ale už teď na něm začínáme pomalu dělat. Věřte je se na co těšit. Nyní tento web dostane název jako "Hlavní web" a fanclub bude jeho "dvojče". O stavu, jak jsme na tom s vytvářením našeho nového fanclubu, Vás budeme průběžně informovat na tomto webu.


28.3.2011 Pokračujeme znovu po velké obnově!

Nyní po delší době nás opět naleznete na webu. Víte, že teď jsme pouze po našem webovém výpadu fungovaly jenom po Facebooku, ale teď je tomu konec! Nyní nás naleznete i na naší nové webové adrese. Předchozí ardesa se moc nelišila, jak jistě všichni víte. Musely jsme skončit kvůly technickým poruchám a ještě dalším drobnějším problémům. Nyní jak vidíte, design jsme nechaly stejný a také pár věcí, jako jsou třeba duely, nej plakáty atd... Ostatní věci se snažíme dělat ještě lepší, než byly před tím. Asi jste si už všimly, že nás opustil náš "Kabátovic minifanclub". No po velkém restartu to bohužel jinak nešlo, a návrat fanclubu zatím neplánujeme. Zatím na nás čeká snad jen to dobré. V budoucnu nám přibydou i další sekce a zábava. Pokud vše pujde, jako dřív - návštěvnost a naše práce, tak se dočkáte opravdu nečekaných věcí. No toto první přivítání už necháme asi být, ale opravdu nás nezapomeňte příště navštívit. Věřte nudit se tu nebudete. My Vám zatím přejeme pěknou zábavu a bavte se na našem webu! Admin P.

 

TOPlist

Created by Orange Web