Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Máme rádi

 Ještě Vám sdělujeme, že až bude spuštěn fanclub,  tak se  tam tato sekce přemístí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A je to tu! Naše překvapení je zde. Jsou to tyto písně co vidíte zde. Můžete si je zdarma stáhnout. Dále tam také uvidíte tzv. "Prolog". Je to pro ty, kteří třeba nevědí o co jde apod. Připomínáme, že soubor je nahraný na serveru Ulož.to a my za něj neneseme žádnou zodpovědnost.

Kompletní kolekce ke stažení (54,69 MB) *rar


11.12.2011

10/10 Sex drogy rock'n'roll

Poslední píseň v naší kolekci. Uteklo to celkem rychle, ale nevadí. Během příštího týdne přibyde anketa, která píseň se Vám nejvíce líbila a také slibované překvapení. Vážení přátelé, tímto se zde s Vámi loučíme a těšíme se na něco nového. Třeba někdy v budoucnu bude pokračování této kolekce "Máme rádi zlatý, starý Kabáty". Přejeme Vám příjemné poslouchání.


28.11.2011

9/10 Dávám ti jeden den

Další, snad nezapomenutelná pecka je "Dávám ti jeden den". Tetno hit vyšel v roce 1995 na CD "Země plná trpasílků" a můžete jej slyšet na jevištích ještě dnes. Těšíme se na Vás opět za týden na poslední písní do této kolekce. Poté pro Vás připravíme to slíbené překvapení.


27.11.2011

 

8/10 Země plná trpaslíků

Píseň nese název podle stejnojmeného CD "Země plná trpaslíků". CD je v pořadí 5. a vyšlo v roce 1995. Pokud jste viděli DVD a nebo slyšeli CD "Po čertech velkej koncert", tak jste mohli slyšet pepu, jak vypráví jak to vzniklo: Byli jsme s kapelou v létě u vody a najednou fouknul vítr, věci nám úlétli a Milan řekl: "Už vim jak se bude jmenovat příští CD. Země plná trpaslíků". Pepa: "Od té doby nechodim na nudistické pláže.  Nenapsali jsme to úplně přesně jak to Pepa řekl, ale ten obsah těch vět je stejný. Alespoň vidíte, jakou mohou mít třeba Kabáti motivaci pro nové CD. Nás by spíš zajímalo, pod jakou motivací vzniklo CD "Orgazmus" nebo "Má jí motorovou" a třeba také "Čert na koze jel" atd... Přátelé těšíme se opět za týden.


20.11.2011

7/10 Orgie

Tato pecka pochází z prvního alba, které nese název Má jí motorovou. Ve své době okolo roku 1991 měla tato píseň velký úspěch. Ale pro nás mají všechny písně velký úspěch. Těšíme se opět za týden.


13.11.2011

6/10 Šaman

Snad nikdy nezapomenutelná píseň. Tato píseň snad nemůže být ani nikdy ohraná, protože je to Kabátí klasika. Někteří lidé si skupinu Kabát ani nedokážou představit bez této slavné a jedinečné písně. Píseň Šaman vyšla na CD Megahu v roce 1999. Jinak na další píseň se můžete těšit za týden.


6.11.2011

5/10 Bum bum tequila

Tak teď  jsme právě v polovině! Dosud jste viděli polovinu výborných "starých" písní od Kabátů a nyní uvidíte další. Nedivte se, že bude třeba více písní z jedno stejného CD. Jinak tato píseň vyšla v roce 2000 na albu Go satane Go. Dnes jí ještě můžete slyšet na jevištích. Ta to je opět od nás vše a my se těšíme na příští neděli.


29.10.2011

4/10 Čert na koze jel

Další čtvrtá píseň nese název Čert na koze jel. Vyšla na stejno jmeném CD v roce 1997. Tato píseň se řadí mezi velmi známé od Kabátů. Na příští píseň se již můžete těšit za týden.


23.10.2011

3/10 Ou jipi jé

Dnes vychází již třetí stará skladba od Kabátů. Je ze čtvrtého CD Colorado. Rok vydání 1994. Takže vážení příští neděli se opět sejdeme zde.


16.10.2011

2/10. Aby tě rakovina

2. vybraná píseň vypráví o životě, jak to může mít takto každý znás. Tato píseň vyšla v roce 1993 na albu "Děvky ty to znaj" a dodnes se řadí mezi nejlepší písně Kabátů. Možná patří i mezi ty, které vy neznáte, ale to nevadí, my Vám to tady všechno krásně připomeneme. Jinak pro dnešní neděli je to vše a my se na Vás těšíme opět za týden v této sekci.


8.10.2011

1/10. Jen sem stratil směr

1. vybraná píseň do edice poctivých, starých Kabátů je zde. Nese název "Jen jsem stratil směr". Je to výborná píseň, dnes už bohužel málo známá, ale to nevadí, protože my si jí tady připomeneme. Tato skladba vyšla v roce 1995 na CD "Země plná trpaslíků". Toto CD je v pořadí páté. Doufáme, že se Vám bude první vybraná píseň líbit a my se už těšíme na příští neděli. Takže opět za týden v této sekci. 

TOPlist

Created by Orange Web